Kontakt


 

 

 

MTÜ Robootika
Juriidiline aadress: Orava 28, Tartu 51009
Reg: nr. 80220046
Kontor: Nooruse 1, Tartu 50411


Ramon Rantsus
MTÜ Robootika Tegevjuht, juhatuse liige
E-mail: ramon@robootika.ee
Telefon: +372 504 7917
Tegevused: Robootika tutvustused haridusasutustes, töötubade korraldamine, õpetajakoolitused, materjalide väljatöötamine
FIRST LEGO League Jr. programmijuht
FIRST LEGO League programmijuht
Martin Maidla
E-mail: martin@robootika.ee
Tegevused: Töötubade läbiviimine, võistluste koordineerimine
Kasutaja Mikk Pedaja profiilifoto Mikk Pedaja
E-mail: mikk@robootika.ee
Tegevused: FIRST LEGO League (Jr.) korraldus, töötoad, projektid
 
viorica Viorica Bordei
E-mail: vbordei@gmail.com
Telefon: +372 5197 4484
Tegevused: PR, sotsiaalmeedia projektijuht
 Sven Hendrikson
E-mail: s.hendrikson@gmail.com
Tegevused: Sportsforthemind vanemarendaja
12038699_938512116186927_6832025681288375141_o Heilo Altin
E-mail: heilo@robootika.ee
Telefon: +372 518 7617
Tegevused: projektijuhtimine, koolitused, korraldustöö, materjalide väljatöötamine
LEGO® Education Academy Certified Trainer
Henry Maalinn
E-mail: henry@robootika.ee
Tegevused: FIRST LEGO League vabatahtlike koordinaator
Alvo Aabloo
MTÜ Robootika juhatuse liige
E-mail: alvo.aabloo@ut.ee