RoboMiku Lahing 2019 tulemused


Eesti parim kool 2018/19 õppeaastal on Rakke Kool

Rakke Kooli erinevad meeskonnad saavutasid RoboMiku Lahing 2019 võistlusel ühtlaselt häid kohti ja ka mõned esimesed kohad ning osalesid edukalt ka FIRST LEGO League Orbiidile hooajal ning on auga ära teeninud 2018/19 hooajal Eesti Parima robootika kooli tiitli. Rakke Kool viis RoboMiku Lahingult koju ka tiitlit näitava RoboMiku Rändkarika, mis läks Lääne-Virumaale esimest korda.

Tulemused alade kaupa

LEGO SUMO kuni 12 aastased

I koht – 2xR (Kodumeeskond)

II koht – Kuressaare Gümnaasium 3 (Kuressaare Gümnaasium)

III koht – Kuressaare Gümnaasium 2 (Kuressaare Gümnaasium)

LEGO SUMO 13 ja vanemad

I koht – Zekut (Tartu Kivilinna Kool)

II koht – Kuressaare Gümnaasium 2 (Kuressaare Gümnaasium)

III koht – NKL1 (Narva Keeltelütseum)

3KG LEGO SUMO

I koht – Cactus A (Pirita Majandusgümnaasium)

II koht – Rakke Robootikud (Rakke Kool)

III koht – Laveg (Lasnamäe Vene Gümnaasium)

Juhendajate LEGO SUMO

I koht – Murumuna (Liina Nurmse)

II koht – 2xR (Rasmus Pikkani)

III koht – VK CRAZY I (Sergei Pavlov)

Joonejärgimine

I koht – The Electric Outlaws Team 2 (Võru Kreutzwaldi Kool))

II koht – Kuressaare Gümnaasium 3 (Kuressaare Gümnaasium)

III koht – The Electric Outlaws Team 1 (Kodumeeskond)

LEGO Joonejärgimine

I koht – Väle Põder (Märjamaa Valla Noortekeskus)

II koht – Bandito (Märjamaa Valla Noortekeskus)

III koht – LEGOPONTŠIKUD (Narva Kreenholmi Gümnaasium)

mBot Joonejärgimine

I koht – Kuressaare Gümnaasium 3 (Kuressaare Gümnaasium)

II koht – NKG-2 (Narva Kesklinna Gümnaasium)

III koht – HUNT (Kodumeeskond)

EV100 Joonejärgimine

I koht – Koidulag 5 (Pärnu Koidula Gümnaasium)

II koht – Koidulag 4 (Pärnu Koidula Gümnaasium)

III koht – Koidulag 2 (Pärnu Koidula Gümnaasium)

LEGO Köievedu

I koht – Rakke Folk (Rakke Kool)

II koht – NKG-1 (Narva Kesklinna Gümnaasium)

III koht – Rakke Robo (Rakke Kool)

LEGO Kiirendusvõistlus

I koht – Celeritas (Tallinna Reaalkool)

Runner-up – Master1 (Tallinna Linnamäe Vene Lütseum)

FLL Orbiidile robotimäng

I koht – Viirus (Tallinna Reaalkool)

II koht – Engineers (Tallinna Linnamäe Vene Lütseum)

III koht – Vilexodus 1 (Viljandi Kesklinna Kool)

Linnaläbimine

I koht – Cactus A (Pirita Majandusgümnaasium)

II koht – NKG-1 (Narva Kesklinna Gümnaasium)

III koht – Vilexodus 2 (Viljandi Kesklinna Kool)

Folkrace

I koht – NKG-1 (Narva Kesklinna Gümnaasium)

II koht – Koidulag 2 (Pärnu Koidula Gümnaasium)

III koht – ÄÄÄÄÄ (Tallinna Reaalkool)

LEGO Üllatusala (Köieronimine)

I koht – Rakke Folk (Rakke Kool)

II koht – PMK-06 (Pikavere Mõisakool)

III koht – TAMSA (Tamsalu Gümnaasium)

Teatejooks

I koht – Koidulag 4,5 (Pärnu Koidula Gümnaasium)

II koht – NKG-1 (Narva Kesklinna Gümnaasium)

III koht – Koidulag 1,3 (Pärnu Koidula Gümnaasium)

Scratch mäng (Kosmos)

I koht – Laagri Kosmosetuvid (Laagri Huvialakool)

II koht – Aparaat (Tartu Kivilinna Kool)

III koht – Vilexodus 2 (Viljandi Kesklinna Kool)

Uudised

13. aprillil toimus Viimsis, Karulaugu Spordikeskuses suur robootikapidu RoboMiku Lahing…

9. – 10. märts 2019 toimus Tartus AHHAA Teaduskeskuses FIRST…

https://www.robootika.ee/wp/?page_id=2060

Vaata kõiki

Ürituste kalender