Kontakt


MTÜ Robootika
Juriidiline aadress: Orava 28, Tartu 51009
Reg: nr. 80220046
Kontor: Nooruse 1, Tartu 50411


12038699_938512116186927_6832025681288375141_o Heilo Altin
E-mail: heilo.altin@gmail.com
Telefon: +3725187617
Tegevused: projektijuhtimine, koolitused, korraldustöö, materjalide väljatöötamine
FIRST LEGO League programmijuht
LEGO® Education Academy Certified Trainer
DSC_7895 Ramon Rantsus
E-mail: ramon@ut.ee
Telefon: +3725047917
Tegevused: Robootika tutvustused haridusasutustes, õpetajakoolitused, materjalide väljatöötamine
FIRST LEGO League Jr. programmijuht
viorica Viorica Bordei
E-mail: vbordei@gmail.com
Telefon: +37251974484
Tegevused: PR, sotsiaalmeedia projektijuht
DSC_7327 Mariana Raudsepp
E-mail: mariana.raudsepp@ut.ee
Telefon: +37256272544
Tegevused: Projektijuhi assistent, vabatahtlike koordinaator, paberimajandus
DSC_7305 Ranel Sarapuu
E-mail: ranelsarapuu@gmail.com
Tegevused: Robootika tutvustused haridusasutustes, õpetajakoolitused, robootika.ee veebi administraator
Alvo Aabloo
E-mail: alvo.aabloo@ut.ee
Tegevused: Finantsasjade eest hoolitsemine
Sven Hendrikson
E-mail: s.hendrikson@gmail.com
Tegevused: FIRST LEGO League hindajate nõustaja; Sportsforthemind vanemarendaja
Taavi Duvin
E-mail: taavi.duvin@gmail.com
Tegevused: Koolitused, korraldustöö, materjalide väljatöötamine, arendamine
Anne Villems
E-mail: anne.villems@ut.ee
Tegevused: FIRST LEGO League veteranhindaja, e-koolitus materjalide nõustaja
Gromet Spaal
E-mail: gromet.spaal@gmail.com
Tegevused: Koolitused, töötoad, võistlused, materjalid
Simmo Saan
E-mail: simmo.saan@gmail.com
Tegevused: Materjalid, IT-lahendused
Martin Maidla
E-mail: martin.maidla@gmail.com
Tegevused: Töötubade läbiviimine, võistluste korraldamine
Lauri Vilibert
E-mail: lauri.vilibert@gmail.com
Tegevused: FLL korraldus, õhtujuhtimine, õpetajanägemus robootikast
Raivo Sell
E-mail: raivo.sell@ttu.ee
Tegevused: Robootika Kodulabor arendus ja tugi, Robootikaõpetajate koolitused TTÜ