Toetajad


 

Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond – Toetab MTÜ Robootikat FIRST LEGO League programmi läbiviimisel. Tänu toetusele korraldame FIRST LEGO League turneesid, viime läbi õpetajakoolitusi ja FIRST LEGO League töötubasid.
Haridus- ja Teadusministeerium hoiab oma toetusega töös Eesti koolirobootikat. Tänu sellele juhime Eesti koolirobootika programmi ja korraldame näiteks üleriigilist robootikavõistlust RoboMiku Lahing 2019.
Tartu Ülikooli Teaduskool toetab noorte robootikute kasvu läbi FIRST LEGO League programmi.
Eesti Teadusagentuur toetab noorte robootikute pealekasvu ja robootika ning teaduse  populariseerimist läbi FIRST LEGO League Jr. programmi.
Playtech Estonia OÜ toetab FIRST LEGO League programmi läbi juhendajate seminaride ja aitab juhendajate praktilisi oskusi lihvida FIRST LEGO League suvekoolis.
  Büroomaailm – Toetab MTÜ Robootikat kõikide kontoritarvetega, mis aitavad võistlusi, koolitusi ja igapäevatööd sujuvalt korraldada!
   Tartu Ülikooli Arvutiteaduse instituut – Toetab Eesti hariduslikku robootikat, korraldab IT huvilaagreid. Koos MTÜ Robootikaga on läbi viidud mitmeid IT-d populariseerivaid üritusi ja seminare ja on meie pikaajaline partner.

 

etEstonian