Projekt “Journey to the world of Robotics” on täies hoos!


Projekti “Journey to the world of Robotics” eesmärgiks on välja töötada ja luua kursus eakatele, et tutvustada ning teadvustada neile robootikat, samuti võimalusi internetimaailmas ning ohutusest. Oluliseks peame seda, et eakatel oleks turvaline ja huvitav ning nad ei pelgaks tehnoloogiamaailma, eriti robootikat. Eesmärgiks on teha eakatest teadlikud kasutajad ja tehnika “fännid”.

MTÜ Robootika on juba mai kuust aktiivselt koos teiste partneritega tegutsenud projekti ning täidetavate eesmärkidega aastaks 2023.

Esimeseks ülesandeks sai küsitluse loomine suunatud eakatele, et teada saada nende hetke suhtmist nii internetist kui ka tehnoloogiast üleüldiselt ning soovist õppida juurde midagi uut.
Eesti eakad on suhteliselt aktiivsed internetis käijad ning nad üldiselt ei pelga, samas nende sooviks on õppida juurde uusi teadmisi, et käia kaasas nii uute tehnoloogiatega ning olla võimelised seltskonnas ka noorematega suhelda. Peamiseks takistuseks nägid nad võimaluse ning ka vastavate koolituste puudumist nende sihtgrupile.
Kõik tulemused talletati projekti raames olulisse dokumenti “National Report”.

Üheks ülesandeks on ka iga kuue kuu tagant luua üks artikkel robootikast või tehnoloogiast. Esimese artikli lõi Poola partner “Cities on Internet” ning teemaks “Seeniorid digimaailmas”.
Artikliga saate tutvuda ning soovi korral saatke see ka oma vanematele või vanavanematele!

Artikliga saad tutvuda SIIT.

Uudised

30 ja 31 märts 2024 toimus Lõuna-Eesti ilusaimate metsade vahel…

Eelneval nädalavahetusel, 15.-16. aprill pidasime maha FLL Eesti Superpowered hooaja…

Meil on hea meel teatada, et selle hooaja Eesti eelvoorud…

Vaata kõiki

Ürituste kalender

Üritused puuduvad
etEstonian