Kontakt


MTÜ Robootika
Juriidiline aadress: Nooruse 1, Tartu 50411
Reg nr: 80220046
KMKR: EE102370777
Kontor: Narva mnt 18, Tartu 51009, ruum 2023

Ramon Rantsus
MTÜ Robootika Tegevjuht, juhatuse liige
E-mail: ramon@robootika.ee
Telefon: +372 504 7917
Tegevused: Robootika tutvustused haridusasutustes, töötubade korraldamine, õpetajakoolitused, materjalide väljatöötamine
FIRST LEGO League Challenge, Explore ja Discovery programmijuht
Maria Lutsar
MTÜ Robootika projektijuht, assistent (vanemapuhkusel)
E-mail: maria@robootika.ee 
Telefon: +372 56 663 693
Tegevused: Robootika projektide koordineerimine, dokumendihaldus
FIRST LEGO League Challenge, Explore ja Discovery programmid
Karmen Freienthal
E-mail: karmen@robootika.ee
Telefon: +372 56956867
Tegevused: materjalide tõlkimine ja väljatöötamine, vabatahtlike koordineerimine, töötoad
Harry Treier
E-mail: harry@robootika.ee
Tegevused: Produktsioon, multimeedia, helindus
Martin Maidla
Tegevused: Abi
Sven Hendrikson
E-mail: s.hendrikson@gmail.com
Tegevused: Sportsforthemind vanemarendaja
Alvo Aabloo
MTÜ Robootika juhatuse liige
E-mail: alvo.aabloo@ut.ee
etEstonian