FLL Põhja-Eesti poolfinaal – 17.01.2015 – Energia Avastuskeskus
Jagati välja järgmised karikad:
Meister I – Heron
Meister II – GAG EV3
Põhiväärtused I – Triblox
Põhiväärtused II – KG Paadad
Projekt I – KG Lõvid
Projekt II – Rakke Robootikud
Roboti disain I – Öökullid
Roboti disain II – MASTER
Robotimäng I – GAG EV3
Robotimäng II – Öökullid
Ägedaim meeskonnaala – Vinni Roboring
Hindajate eriauhind – Kuubik
Eraldi anti välja veel:
AHHAA eriauhind “Kõige suurem ja toredam fännklubi” – Vinni Roboring
Tallinna Nukuteatri eriauhind “Pealtnäha lihtne robot, kuid mille taga on suur töö” – Heron
14 -15 märts 2015 toimuvasse finaali pääsesid edasi:
1. GAG EV3
2. Heron
3. Jokker
4. KG Lõvid
5. KG Paadad
6. Kuubik
7. Öökullid
8. Rakke Robootikud
9. RoboCraft
10. Südalinna
11. Termin@tors
12. TG NXT
13. Triblox
14. Victory
Robotimängu tulemused:
Meeskond 1. voor 2. voor 3. voor
Black birds 45 60 35
GAGEV3 306 260 334
Heron 235 230 165
Homer 145 145 202
Jakobi 30 30 30
Jokker 15 45 130
KG Lõvid 100 135 140
KG Paadad 65 120 120
Kuubik 60 80 100
Mäetaguse 85 115 115
MASTER 65 126 205
Nõmme Noortemaja 15 15 50
Öökullid 305 225 220
Prototype 30 30 30
Rakke Robootikud 55 150 90
Rakke Uued Tulijad 0 50 50
RoboCraft 30 45 70
Robotimehhaanikud 55 55 65
Space Pandas 20 15 45
Südalinna 50 65 80
Termin@tors 70 265 300
TG NXT 35 80 50
Triblox 150 180 120
TSG 110 165 120
VICTORY 10 35 70
Vinni Roboring 125 125 125
Vunts 45 80 59
FLL Lõuna-Eesti poolfinaal – 10.01.2015 – AHHAA Teaduskeskus
Jagati välja järgmised karikad:
Meister I – Kokkuhoiukamp
Meister II – Tulnukad tulevikust
Põhiväärtused I – HK Robot
Põhiväärtused II – Vilexodus 1
Projekt I – TVK Algajad
Projekt II – Robotikunnid
Roboti disain I – HuviTERA
Roboti disain II – Minestormers
Robotimäng I – Robokunnid
Robotimäng II – KONNAJALAKREEMIKOOGILABIDAVARREPIKENDUSJUHE
Ägedaim meeskonnaala – Rõuge Robot Team
Hindajate eriauhind – C.H.K.
Eraldi anti välja veel:
AHHAA ja KUMA eriauhind – girls city
14 -15 märts 2015 toimuvasse finaali pääsesid edasi:
1. C.H.K.
2. Hää pää
3. HK Robot
4. HuviTERA
5. Kokkuhoiukamp
6. KONNAJALAKREEMIKOOGILABIDAVARREPIKENDUSJUHE
7. Põlva ÜG II
8. PUNKT
9. Robokunnid
10. Robotikunnid
11. Rõuge Robot Team
12. Tulnukad tulevikust
13. TVK Algajad
14. TVK Robootikud
15. Vilexodus 1
16. VJKRobot
Robotimängu tulemused:
Meeskond 1. voor 2. voor 3. voor
ATB 0 0 0
C.H.K. 5 20 50
girls city 15 0 20
Hää pää 20 50 50
HK Robot 65 0 65
HuviTERA 85 80 145
Isolatsioon 15 35 30
Kokkuhoiukamp 125 100 155
KONNAJALAKREEMIKOOGILABIDAVARREPIKENDUSJUHE 120 210 150
Marsianlased 5 40 40
MHG robootikud 30 35 50
Minestormers 20 35 45
Mutrikesed 35 65 50
Noortekeskuse Roboprofid 95 115 15
PALUKAD 60 135 15
Põlva ÜG I 75 15 55
Põlva ÜG II 50 30 85
PUNKT 103 103 185
Robokunnid 70 105 260
Robopikuke 145 75 120
RoboTalu 50 15 30
RoboTERA 15 25 65
Robotikunnid 125 135 147
Rõuge Robot Team 65 50 40
TaKaKo I 45 65 65
TaKaKo II 0 75 35
Tulnukad tulevikust 120 35 145
TVK Algajad 45 45 65
TVK Robootikud 85 75 70
Vilexodus 1 125 110 100
VJKRobot 5 30 50
VPK RoBoOtIkUd 35 30 45