FIRST LEGO League Eesti 2018 hooaja finaaltulemused


Tulemused leiad siit: https://www.robootika.ee/wp/?p=1109

FIRST LEGO League finaali ajakava


Asukoht: Tondiraba jäähall

Ajakava_finaal_I_paev

Ajakava_finaal_II_paev

Info meeskondadele leiat siit: LINK info meeskondadele

10.märts
Algus Lõpp
Saabumine ja boksi ülesseadmine 9:30 10:30
Juhendajate koosolek 10:30 10:50
Rongkäik ja avamistseremoonia 11:00 11:30
Roboti disain 11:40 13:40
Roboti disain 14:30 15:30
Harjutamine 11:40 17:30
Roboti mängu I voor 15:40 17:04
Projekt ja Põhiväärtused 11:40 13:40
Projekt ja Põhiväärtused 14:30 17:00
Lõuna 12:00 15:00
Sõprusõhtu ja puuviljapidu 17:30 18:30
Disko 18:30 20:00
Ööbimine 20:00
11.märts
Saabumine 9:00 9:30
Roboti mängu II voor 9:30 10:54
Roboti mängu III voor 11:00 12:24
Lõuna 11:30 13:30
Meeskonnabokside külastus 9:30 11:00
Harjutamine 9:30 12:00
Robotimängu finaalid 12:30 12:50
Parimate projektide esitlus 13:00 13:30
Medalite ja diplomite üleandmine 13:40 14:20
Auhindade kättejagamine 14:20 15:00
Koristamine ja hüvastijätt 15:00 15:30

 

FIRST LEGO League Lõuna-Eesti II poolfinaali tulemused


21. jaanuar 2018 – AHHAA Teaduskeskus

Auhinnasaajad:

Auhind Meeskond
Ettevõtlik meeskond Voore VERK (Voore Põhikool)
Hindajate eriauhind Viska Viis (Tapa Gümnaasium)
Meister I Võru robootikud (Võru Kreutzwaldi Kool)
Meister II TG Sõdalased (Tapa Gümnaasium)
Põhiväärtused I Palamuse Vägilased (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium)
Põhiväärtused II TVK Algajad (Tartu Variku Kool)
Projekt I Termin@tors (Narva Kesklinna Gümnaasium)
Projekt II Rõuge Robot Team (Rõuge Põhikool)
Roboti disain I Kokkuhoiukamp (Tartu Hiie Kool)
Roboti disain II MASTER ((Tallinna Linnamäe Vene Lütseum))
Robotimäng I Räpina (Räpina Ühisgümnaasium)
Robotimäng II TVK Robootikud (Tartu Variku Kool)

Edasipääsejad:

Meeskond
1 Kokkuhoiukamp (Tartu Hiie Kool)
2 KoseR (Kose Kunstikool)
3 MASTER (Tallinna Linnamäe Vene Lütseum)
4 Palamuse Vägilased (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium)
5 Rõuge Robot Team (Rõuge Põhikool)
6 Termin@tors (Narva Kesklinna Gümnaasium)
7 TG Sõdalased (Tapa Gümnaasium)
8 Tulnukad tulevikust (Väike-Maarja Gümnaasium)
9 TVK Robootikud (Tartu Variku Kool)
10 Võru robootikud (Võru Kreutzwaldi Kool)

Robotimängu tulemused:

Koht Meeskond Punkte
1
Räpina
145
2
TVK Robootikud
140
3
Võru robootikud
140
4
MASTER
135
5
Viska Viis
125
6 GeeniJussid 110
7
Termin@tors
105
8 KoseR 95
9
TVK Algajad
90
10 Tulnukad tulevikust 90
11 Mõttevälk 90
12
Kokkuhoiukamp
90
13 Hummel 85
14
TG Sõdalased
85
15
Palamuse Vägilased
85
16 Andur 75
17 Hammasratashörhöt 70
18 TTÜ VK Robotiklubi 70
19
Rõuge Robot Team
70
20 Jõuluvanad 70
21 Beaver Balt 70
22
Voore VERK
70
23 N.O.V.A 70
24 Veeuurijad 65
25 Red Riders 65
26 HK Robot 65
27 Spooky Ghost 60
28 Kalad 50
29 Tabivere 50
30 Käsnakalle 30
31 Robopoisid 30
32 Minestormers 30
33 The Fourth-Fifth tea… 10
34 RoboTalu 0

FIRST LEGO League Lõuna-Eesti I poolfinaal tulemused


20. jaanuar 2018 – AHHAA Teaduskeskus

Auhinnasaajad:

Auhind Meeskond
Ettevõtlik meeskond TähtedeRobot (Tartu Veeriku Kool)
Hindajate eriauhind Vinni HüdroHaid (Vinni-Pajusti Gümnaasium)
Meister I THIS IS MADE OF BRICKS (Tartu Kesklinna Kool)
Meister II Türikad (Türi Põhikool)
Põhiväärtused I Nimetu (Tartu Veeriku Kool)
Põhiväärtused II Rakke Robootikud (Rakke Kool)
Projekt I VILEXODUS (Viljandi Kesklinna Kool)
Projekt II Hullud robootikud. (Konguta Kool)
Roboti disain I VJK Robot (Viljandi Jakobsoni Kool)
Roboti disain II Kone (Tartu Kivilinna Kool)
Robotimäng I THIS IS MADE OF BRICKS (Tartu Kesklinna Kool)
Robotimäng II Loomingulised tüübid (Palupera PK)

Edasipääsejad:

Meeskond
1 Hullud robootikud. (Konguta Kool)
2 Loomingulised tüübid (Palupera PK)
3 Nimetu (Tartu Veeriku Kool)
4 Rakke Robootikud (Rakke Kool)
5 TähtedeRobot (Tartu Veeriku Kool)
6 TamRa (Tamsalu Gümnaasium/Rakke Kool)
7 THIS IS MADE OF BRICKS (Tartu Kesklinna Kool)
8 Türikad (Türi Põhikool)
9 VILEXODUS (Viljandi Kesklinna Kool)
10 Vinni HüdroHaid (Vinni-Pajusti Gümnaasium)

Robotimängu tulemused:

Koht Meeskond Punkte
1
THIS IS MADE OF BRICKS
190
2
Loomingulised tüübid
180
3
VILEXODUS
150
4
Kone
125
5
Nimetu
110
6
Vinni HüdroHaid
100
7
Türikad
100
8
TähtedeRobot
90
9 Kivid 90
10 Nutistajad 90
11 Simuna 90
12 Robootika tyybid 85
13 TamRa 85
14
VJK Robot
85
15 Veerevad Apelsinid 80
16 No Man Sky 70
17 Kriipsurock 70
18 Tetrahexahedron 70
19 Robotiim 65
20
Rakke Robootikud
65
21 Robud 60
22 RRG 2 60
23 Rakke Robood 55
24 Karud 55
25
Hullud robootikud.
45
26 Vanakesed 45
27 Jõhvi Põhikool 45
28 Põlva Kool 30
29 RPK 30
30 Water Is Life 25
31 Robovälk 25
32 CamoCube 25
33 Aeg 20
34 MHG robootikud 15
35 Zooloogid 0
36 RRG 0

FIRST LEGO League Põhja-Eesti II poolfinaali tulemused


14. jaanuar 2018 – Laagri Kool

Auhinnasaajad:

Auhind Meeskond
Ettevõtlik meeskond MNT Ring (Märjamaa Valla Noortekeskus)
Hindajate eriauhind Nutigeen kollane (Nutigeen huvikool)
Meister I Öökullid (Tallinna Kristiine Gümnaasium)
Meister II Klemm (Kuressaare Gümnaasium)
Põhiväärtused I Mõlk (Kuressaare Gümnaasium)
Põhiväärtused II VMT (Vääna Mõisakool)
Projekt I Laagri Darkside (Laagri Huvialakool)
Projekt II Nutigeen roheline (Nutigeen huvikool)
Roboti disain I KoseR (Kose Kunstikool)
Roboti disain II Laagri Unicorns (Laagri Huvialakool)
Robotimäng I Öökullid (Tallinna Kristiine Gümnaasium)
Robotimäng II Klemm (Kuressaare Gümnaasium)

Edasipääsejad:

Meeskond
1 Crusaders (Tallinna Õismäe Vene Lütseum)
2 Helendavad seened (Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium)
3 Klemm (Kuressaare Gümnaasium)
4 Laagri Darkside (Laagri Huvialakool)
5 MNT Ring (Märjamaa Valla Noortekeskus)
6 Mõlk (Kuressaare Gümnaasium)
7 Nutigeen sinine (Nutigeen huvikool)
8 Öökullid (Tallinna Kristiine Gümnaasium)
9 PMG (Pirita Majandusgümnaasium)
10 VICTORY (Tallinna Pae Gümnaasium)

Robotimängu tulemused:

Koht Meeskond Punkte
1
Öökullid
195
2
Klemm
170
3 iSmart Paldiski 150
4 VICTORY 140
5 Fortuna 115
6 ROBOGO Häkkerid 110
7 PJK 105
8
MNT Ring
95
9 Nutigeen sinine 90
10
Mõlk
90
11 INRO 90
12 Crusaders 85
13 Sliders 85
14 Ar.Bootika 85
15 Vikerkaar 85
16
Laagri Darkside
85
17 TLG 80
18 Kaja 80
19 Helendavad seened 75
20 Superlego 75
21
VMT
70
22 PMG 70
23 Unistajad 65
24 Mustikad 65
25
Laagri Unicorns
65
26 Elisa robootikaring 65
27 Pikavere 60
28
KoseR
60
29 Nimetud 50
30
Nutigeen roheline
45
31 Kahtla 45
32 Hydro 30
33 Kuldnokk 20
34
Nutigeen kollane
20

FIRST LEGO League Põhja-Eesti I poolfinaali tulemused


13. jaanuar 2018 – Laagri Kool

Auhinnasaajad:

Auhind Meeskond
Ettevõtlik meeskond iSmart (iSmart Club MTÜ)
Hindajate eriauhind Laagri Octagon (Laagri Huvialakool)
Meister I Viirus (Tallinna Reaalkool)
Meister II RoBoseidon (Gustav Adolfi Gümnaasium)
Põhiväärtused I Laagri Brickid (Laagri Huvialakool)
Põhiväärtused II Robootikaministeerium 1 (Kadrina Keskkool)
Projekt I Käsna Prouad (Robokaru Robootikakool)
Projekt II MP NutiLabor (Püünsi/Rohuneeme kodumeeskond)
Roboti disain I Kabsaussid (Tallinna Saksa Gümnaasium)
Roboti disain II Robootikaministeerium 2 (Kadrina Keskkool)
Robotimäng I RoBoseidon (Gustav Adolfi Gümnaasium)
Robotimäng II Viirus (Tallinna Reaalkool)

Edasipääsejad:

Meeskond
1 iSmart (iSmart Club MTÜ)
2 iSmart Storm (iSmart Club MTÜ)
3 Laagri Brickid (Laagri Huvialakool)
4 Laagri Octagon (Laagri Huvialakool)
5 Mõtleme veel (Vääna – Jõesuu Kool)
6 MP NutiLabor (Püünsi/Rohuneeme kodumeeskond)
7 Robootikaministeerium 1 (Kadrina Keskkool)
8 RoBoseidon (Gustav Adolfi Gümnaasium)
9 Tuttavad (Kehtna Põhikool)
10 Viirus (Tallinna Reaalkool)

Robotimängu tulemused:

Koht Meeskond Punkte
1
RoBoseidon
190
2
Viirus
180
3 iSmart Storm 150
4
iSmart
110
5
MP NutiLabor
110
6
Robootikaministeerium 2
110
7 Lühikesed juhtmed 105
8 Tuttavad 95
9 Nimetud 90
10
Kabsaussid
90
11 Kehra Noored 85
12 Thunder 80
13
Laagri Octagon
80
14 Kiili of Legend 75
15 Robootikaministeerium 3 70
16 Mõtleme veel 70
17
Laagri Brickid
70
18 Virtsu Tuulepead 65
19 Veerobotid 65
20 Star Animals 65
21 Fresk 65
22 Laagri LaTüü 65
23 # ERROR 65
24 MegaPoisid 55
25 Robootikaministeerium 1 50
26 Pingviinid 50
27 Arendajad 50
28 Charlie 50
29 Laulasmaa Nutikad 50
30
Käsna Prouad
50
31 Robotiprogrammeerija… 45
32 Kiili Hüdro 40
33 Jakobi 40
34 Südalinna robootiku… 20
35 Pernova 20

FIRST LEGO League eelvoorude ajakavad


Hei-hei FIRST LEGO League meeskonnad!

Kõikide eelvoorude üldine ajakava on siin:

Saabumine 8:30 9:30
Juhendajate koosolek 9:20 9:30
Rongkäik ja avamistseremoonia 9:30 9:50
Roboti disain 10:00 12:15
Harjutamine 10:00 16:00
Roboti mängu I voor 12:15 13:45
Roboti mängu II voor 13:45 15:15
Roboti mängu III voor 15:15 16:10
Lõuna 12:00 14:00
Projekt ja Põhiväärtused 10:00 12:00
Projekt ja Põhiväärtused 13:00 15:00
Parimate projektide esitlus 16:10 16:40
Medalite ja diplomite üleandmine 16:40 17:10
Auhindade kättejagamine 17:10 18:00

Registreeritud meeskondade arv on kõikides eelvoorudes 36.

Meeskondade detailse koondajakava leiab siit:

Tallinna poolfinaal I

Tallinna poolfinaal II

Tartu poolfinaal I

Tartu poolfinaal II

FIRST LEGO League eelvoorude ajad


Meeskonna turniirile registreerimise tähtaeg: 08. detsember 23:59

Meeskonna nimekirju saab muuta kuni 16. detsember 23:59

Kõike seda saab teha siin: http://et.sportsforthemind.eu

I eelvoor: 13.01.2018 Laagri Koolis

II eelvoor: 14.01.2018 Laagri Koolis

III eelvoor: 20.01.2018 Tartu AHHAA Teaduskeskus

IV eelvoor: 21.01.2018 Tartu AHHAA Teaduskeskus

Tähelepanu juhendajad ja meeskonnad. Algamas on 2017/2018 FIRST LEGO League hooaeg Hüdrodünaamika!


Loodame, et Teie suvi möödus pisutki puhates. Ja kui päikest ei jagunud, siis püüab seda Teieni tuua FIRST LEGO League uus hooaeg „HÜDRODÜNAAMIKA“.

Oled juhendanud robootikaringi ainult ühe aasta või soovid lihtsalt teada, mis on FIRST LEGO League? Tule ühepäevasele koolitusele ning saa teada, mida hakkavad
sellel kooliaastal uurima üle 30 000 meeskonna üle maailma!

Alustame hooaega juhendajate koolitustega:

30. september – Tallinn
1. oktoober – Tartu

Koolitustel teemad:

  • Mis on FIRST LEGO League
  • Kogenud juhendajate ümarlaud
  • Kuidas ehitada paremaid roboteid, mis koguks üle 300 punkti
  • „Hüdrodünaamika“ projekt ja robotimängu laud
  • FIRST LEGO League 2. aasta juhendaja vaatevinklist – Annely Ristikivi

 

Registreerimine koolitusele http://www.eformular.com/robootika/fll.html  Koolitused on tasuta ning pakutakse sooja lõunat!

Tahad juba robotimängu platsi kätte saada? Võite platsi kokku panna ning ennast koolituseks hulga küsimustega varustada!

Robotimängu platsi tellimuse saate esitada läbi http://et.sportsforthemind.eu süsteemi. Posti teel täidame tellimusi jooksvalt.
Võtame platse ka koolitustele kaasa! Robotimängu platsi hind koos ühe meeskonna registreerimistasuga on 115 EUR.

Mis on FIRST LEGO League – loe lühikest tutvustust siit: http://www.robootika.ee/flleesti/?page_id=5

Miks me seda kõike teeme???