Contact


MTÜ Robootika
Address: Nooruse 1, Tartu 50411
Reg. code 80220046
VAT nr: EE102370777
Office address: Narva mnt 18, Tartu 51009, ruum 2023

Ramon Rantsus
MTÜ Robootika, CEO
E-mail: ramon@robootika.ee
Telefon: +372 504 7917
Activities: Robotics activities, workshops, teacher trainings, new teacher resources
FIRST LEGO League Challenge, Explore and Discover project manager
Maria Lutsar
MTÜ Robootika projektijuht, assistent (vanemapuhkusel)
E-mail: maria@robootika.ee 
Mobile: +372 56 663 693
Activities: Cooridnation of robotics projects, including Erasmus+, documentation, financial
FIRST LEGO League Challenge, Explore ja Discover programs
Karmen Freienthal
E-mail: karmen@robootika.ee
Telefon: +372 56956867
Tegevused: materjalide tõlkimine ja väljatöötamine, vabatahtlike koordineerimine, töötoad
Harry Treier
E-mail: harry@robootika.ee
Tegevused: Produktsioon, multimeedia, helindus
Martin Maidla
Tegevused: Abi
Sven Hendrikson
E-mail: s.hendrikson@gmail.com
Tegevused: Sportsforthemind vanemarendaja
Alvo Aabloo
MTÜ Robootika juhatuse liige
E-mail: alvo.aabloo@ut.ee
en_USEnglish