Contact


MTÜ Robootika
Address: Nooruse 1, Tartu 50411
Reg. code 80220046
VAT nr: EE102370777
Office address: Narva mnt 18, Tartu 51009, ruum 2023



Ramon Rantsus
MTÜ Robootika, CEO
E-mail: ramon@robootika.ee
Mobile: +372 504 7917
Activities: Robotics activities, workshops, teacher trainings, new teacher resources
FIRST LEGO League Challenge, Explore and Discover project manager
Maria Lutsar
MTÜ Robootika projektijuht, assistent (vanemapuhkusel)
E-mail: maria@robootika.ee 
Mobile: +372 56 663 693
Activities: Cooridnation of robotics projects, including Erasmus+, documentation, financial
FIRST LEGO League Challenge, Explore ja Discover programs
12038699_938512116186927_6832025681288375141_o Heilo Altin
E-mail: heilo@robootika.ee
Telefon: +372 518 7617
Activities:
projektijuhtimine, koolitused, korraldustöö, materjalide väljatöötamine
LEGO® Education Academy Certified Trainer
Martin Maidla
E-mail: martin@robootika.ee
Tegevused: Töötubade läbiviimine, võistluste abistamine
Sven Hendrikson
E-mail: s.hendrikson@gmail.com
Tegevused: Sportsforthemind vanemarendaja
Alvo Aabloo
MTÜ Robootika juhatuse liige
E-mail: alvo.aabloo@ut.ee
en_USEnglish