Meil on hea meel teatada, et selle hooaja Eesti eelvoorud…
Laupäeval, so 16. jaanuaril toimus järjekordne FIRST LEGO League Põhja-Eesti poolfinaal, kus osales kokku 31 meeskonda. Meistrikarikas läks seekord üle lahe Saaremaale Kuressaare Gümnaasiumi meeskonnale KG Lõvid.
Põhja-Eesti poolfinaali karikasaajad olid:
Auhind | Meeskond |
---|---|
Hindajate eriauhind | Vinni Beoeeslid |
Kohtunike eriauhind | Laagri Darkside |
Meister I | KG Lõvid |
Meister II | TG-sõdalased |
Põhiväärtused I | Laulasmaa Kool |
Põhiväärtused II | Haapsalu Profid |
Projekt I | Vunts |
Projekt II | Laagri Robotid |
Roboti disain I | OMAL |
Roboti disain II | Käsnakalle |
Robotimäng I | MASTER |
Robotimäng II | TG-sõdalased |
Põhja-Eesti poolfinaali edasipääsejad olid:
Meeskond | ||
---|---|---|
1
|
Archytas
|
|
2
|
Elisa Robootikaring
|
|
3
|
FC HaavaKannu
|
|
4
|
Haapsalu Profid
|
|
5
|
KG Klemm
|
|
6
|
KG Lõvid
|
|
7
|
Kehra noored
|
|
8
|
Laagri Darkside
|
|
9
|
Laagri Programmeerijad
|
|
10
|
Laagri Prügimäekollid xD
|
|
11
|
Laagri Robotid
|
|
12
|
Laulasmaa Kool
|
|
13
|
RGRK
|
|
14
|
TG-sõdalased
|
|
15
|
Vinni Beoeeslid
|
|
16
|
Vunts
|
Põhja-Eesti poolfinaali robotimängu tulemused:
Koht | Meeskond | |
---|---|---|
1
|
MASTER
|
386
|
2
|
TG-sõdalased
|
377
|
3 | Laagri Prügimäekol… | 359 |
4
|
Laagri Darkside
|
347
|
5
|
Laulasmaa Kool
|
341
|
6 | Laagri Programmeerij… | 337 |
7
|
Vinni Beoeeslid
|
337
|
8 | Nõmme Noortemaja | 331 |
9 | KG Klemm | 331 |
10
|
Vunts
|
326
|
11 | Elisa Robootikaring | 317 |
12 | FC HaavaKannu | 287 |
13 | TSG | 281 |
14
|
KG Lõvid
|
271
|
15 | Realibootika | 261 |
16 | Südalinna | 251 |
17 | RGRK | 237 |
18 | Puhveti Hull | 237 |
19 | Pernova | 237 |
20
|
Laagri Robotid
|
237
|
21 | Kehra noored | 227 |
22 | Archytas | 220 |
23 | ROBLOXIANS | 216 |
24
|
Haapsalu Profid
|
205
|
25
|
Käsnakalle
|
204
|
26 | PJK | 184 |
27 | Virtsu Tuulepead | 177 |
28 | Robotimehaanikud | 176 |
29 | Jakobi | 161 |
30
|
OMAL
|
160
|
31 | Trash Monster | 97 |
32 | VHK | 0 |