RoboMiku lahing 2016 tulemused


24. aprillil toimus Jõhvi Spordihoones suur üleriigiline robootikavõistlus “RoboMiku lahing 2016”. Võistlusest võttis osa pea 190 meeskonda ligikaudu 500 osalejaga (sh juhendajad). Võistlusalasid on 13, sh nii robotiehitamist kui ka lihtsalt programmeerimist. Robootikapäeval sai osaleda LEGO Mindstormsi PID algoritmi töötoas, LEGO kiirendusauto ehitamise töötoas ning mõõtu sai võtta ka inimestevahelises SUMO-s. Peale 13 võistlusalade võitjate valiti välja ka parim robootika kool 2015/16 hooajal ning parim uustulnuk 2015/16 hooajal.

Karikas “RoboMiku Rändkarikas” – parim robootikakool 2015/16 hooajal (valiti välja järgmiste kategooriate summana – LEGO Linnaläbimine, LEGO Joonejärgimine, LEGO Folkrace ning LEGO Sumo). Võitjaks osutus juba kolmandat aastat järjest – Robootika.COM

Karikas “Runner Up Robootika 2016” – kool, kes on silma jäänud viimasel aastal suure aktiivsuse ja laste hulgaga tegevustes nii koolis sees, kui võistlustel – Laagri Huvialakool (RoboMiku Lahingul oli väljas 12 meeskonnaga)

Alade tulemused:

  1. LEGO linnaläbimine
    I – Robootika.COM – Tallinn
    II – Vilexodus 2 – Viljandi Kesklinna kool
    III – Krokodill – Pirita Majandusgümnaasium
  2. LEGO Sumo
    I – Robootika.COM – Tallinn
    II – Robootika.COM – Tallinn
    III – Termin@tors – Narva Kesklinna Gümnaasium
  3. LEGO Joonejärgimine
    I – Termin@tors – Narva Kesklinna Gümnaasium
    II – Robootika.COM – Tallinn
    III – Master – Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
  4. LEGO Folkrace
    I – Termin@tors – Narva Kesklinna Gümnaasium
    II – Robootika.COM – Tallinn
    III – Markus – Käina Kool
  5. Joonejärgimine – tava
    I – Skorpion – Tallinna Tehnikaülikooli Robotiklubi
    II – Attempt – Tallinna Tehnikaülikool
    III – KG Junior – Kuressaare Gümnaasium
  6. Trahs Trek Robotimäng
    I – VICTORY – Tallinna Pae Gümnaasium
    II – Nimetu – Tartu Veeriku Kool
    III – Vinni CM Pro – Vinni Pajusti Gümnaasium
  7. NXT/EV3 animatsioon
    I – Vilexodus 1 – Viljandi Kesklinna kool
    II – Cutey Factory – Tallinna 21. kool
    III – Laagri Pisipõnn – Laagri Huvialakool
  1. Juhendajate LEGO Sumo
    I – Vladimir Runin – Narva Kesklinna Gümnaasium
    II – Veiko Vahur – Tallinna Saksa Gümnaasium
    III – Olle Arak – Kuressaare Gümnaasium
  1. FIRST TECH Challenge
    I – Robootika.COM – Tallinn
    II – Rakke Veldur – Rakke Gümnaasium, Koeru keskkool, Jõgevamaa Gümnaasium
    III – KG Illuminaatorid – Kuressaare Gümnaasium
  1. Scratch animatsioon
    I – Vilexodus 1 – Viljandi Kesklinna kool
    II – SAM – Vara Põhikool
    III – Laagri Darkside 2 – Laagri Huvialakool
  1. Scratch mäng
    I – VJK Robot I – Viljandi Jakobsoni kool
    II – Termin@tors – Narva Kesklinna Gümnaasium
    III – ProRobo – Tartu Veeriku Kool
  1. Folkrace
    I – Tallinna Tehnikaülikooli robotiklubi
    II – Keramsiitplokk – Tallinna Polütehnikum
    III – Diginakkus – Tallinna Polütehnikum
  1. Vabaklass
    I – Rakke Veldur – Rakke Gümnaasium, Koeru keskkool, Jõgevamaa Gümnaasium
    II – Rakke Robikad ja Rakke jäätunud – Rakke Gümnaasium
    III – Satelliit – Rõuge Põhikool

Korraldajad tänavad kõiki osalejaid, juhendajaid, kohtunikke, vabatahtlikke ja muidugi kõiki toetajaid – RoboMiku e-pood, Jõhvi Vallavalitsus, Hasartmängumaksu Nõukogu, Microsoft Eesti, Vaata Maailma SA, Tartu Ülikool, Redeem Nordics OÜ, Põltsamaa Felix, Kalev Chocolate Factory, Robotex, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Datafox jt.
Üritust korraldas MTÜ Robootika ja RoboTalu robootikaring

 

One thought on “RoboMiku lahing 2016 tulemused

  1. Pingback: Reaali Robootika.COM | Eesti parim robootikakool kaitses neljandat korda oma tiitlit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ürituste kalender

    Üritused puuduvad