Kvadrootor salvestab HD videot
Parroti uus versioon nelja tiivikuga lendrobotist AR Drone suudab nüüd salvestada 720p videot. AR Drone'i näol on tegu nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu juhitava väikese ja kerge kvadrootoriga, mis näeb kaamera abil igapäevaseid objekte ja kujundab need kasutaja jaoks ümber videomängu stsenaariumi osadeks.
Drone'i liigutusi saab kontrollida WiFi kaudu ekraani puudutades ja pöörates. Uue versiooni kõrglahutusega videokaamera on tänu kompassile alati suunatud õigele poole. Kaamera saadab video reaalajas iPhone'i või iPadi ekraanile, kuid asja põnevam külg seisneb Drone'i nähtava pildi esituses kasutajale. Nimelt võib ekraanil olevaid reaalelulisi objekte varustada triipkoodidega, mis muudavad need protsessori jaoks virtuaalseteks vastasteks, peitekohtadeks või takistusteks. Mitu Drone'i võivad ka omavahelisi õhulahinguid pidada.
Robotile on lisatud rõhusensor, et kindlustada suurem vertikaalne stabiilsus. See võimaldab uuel AR Drone'il hõljuda stabiilselt kuni 50 meetri kõrgusel õhus - märkimisväärselt rohkem kui esimese versiooni võimaldatav kuuemeetrine lennukõrgus. Vaata AR Drone 2.0 kvadrootorit järgnevast videost!
allikas: PopSci
19.05.2012
ROBOOTIKA E-POED
| | Soovid osta vahendeid robootikaga tegelemiseks? Külasta e-poode Legor ja ITT. |
SPONSORID
| Soovid panustada Eesti robootika haridusse? Võta ühendust.
Meie toetajad ja sponsorid? Vaata siia. |







Anonüümne kasutaja #1
Viide | Vasta